خانه » داعش » اخبار داعش » خارج شدن دو هزار داعشی از حومه دمشق
loading...

خارج شدن دو هزار داعشی از حومه دمشق

خارج شدن دو هزار داعشی از حومه دمشق

خارج شدن دو هزار داعشی از حومه دمشق

اخبار داعش :بعد از پیروی های اخیر نیروهای سوریه در نبرد با داعش و سایر تروریستی ها اعضا این گروه های تروریستی مجبور به فرار از مناطق مختلف شدند. به نظر نابودی داعش و گروه های تروریستی در سوریه نزدیک می باشد البته اگر حامیان گروه های تروریستی دخالت نکنند.

به گزارش میهن گرام :کنترل شهر دمشق و بیشتر مناطق اطراف آن اکنون به دست رزمندگان سوری است و برخی مناطق حومه دمشق نیز که همچنان در دست تروریست های داعشی و دیگر گروه های تروریستی قرار دارد، در محاصره رزمندگان سوری و حزب الله قرار گرفته است.

به گفته شبکه تلویزیونی المنار، سازمان ملل قراردادی با این گروه های تروریستی بسته است که طبق آن تمام این تروریست های بدون هیچ درگیری ای این مناطق را تخلیه خواهند کرد.

در همین راستا ۱۸ اتوبوس به این مناطق اعزام شده است تا این عناصر تروریستی را به مناطق دیگری که تحت کنترل داعش و دیگر گروه های تکفیری تروریستی است، منتقل کنند.

به گفته این شبکه تلویزیونی، هنوز مشخص نیست، این تعداد اتوبوس از سوی سازمان ملل تهیه دیده شده است و با دولت سوریه آنها را مهیا کرده است.

داعش و جبهة النصرة، دو گروه تروریستی هستند که در این مناطق حضور دارند و برطبق این قرارداد، موظف به تخلیه حومه دمشق می باشند.

همچنین بر طبق این قرارداد، داعش و دیگر تروریست های این مناطق، باید تمام سلاح ها و تجهیزات نظامی خود را به ارتش سوریه تحویل دهند.

از آغاز نبرد و ناآرامی ها در سوریه، و در طول ۵ سال، بیش از ۲۵۰ هزار شهروند غیرنظامی سوری به شهادت رسیده اند و اکنون پس از گذشت این مدت و به شهادت رسیدن این تعداد و نیز پیشروی های روزافزون رزمندگان سوری، سازمان ملل پس از سکوتی طولانی در قبال جنایات داعش در عراق و سوریه، به صورت جدی وارد صحنه شده است و با انعقاد قراردادهایی، در جهت بازگرداندن آرامش به این مناطق تلاش می کند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*