خانه » داعش » اخبار داعش » پادشاه عربستان بشار اسد را عامل ظهور داعش دانست
loading...

پادشاه عربستان بشار اسد را عامل ظهور داعش دانست

پادشاه عربستان بشار اسد را عامل ظهور داعش دانست

پادشاه عربستان بشار اسد را عامل ظهور داعش دانست

اخبار داعش :پادشاه عربستان باز هم صحبت های خنده داری را در مورد داعش و بشار اسد زد که بیشتر جنبه جک داشت. عربستان که از حامیان اصلی تروریست در منطقه می باشد اعلام کرد که بشار اسد باعث ظهور داعش شده است.

پادشاه عربستان سعودی روز چهارشنبه (امروز) با تکرار ادعاهای وارونه خود درباره بحران سوریه، ضمن خواستار شدن توافق سیاسی با شورشیان اظهار کرد این بشار اسد رئیس جمهور سوریه بوده که باعث ظهور داعش شد

ملک سلمان که در سخنرانی سالانه خود در مجلس کاریکاتوری عربستان صحبت می‌کرد؛ راه حل بحران چندساله سوریه را اینگونه بیان کرد: «ایجاد یک دولت انتقالی متشکل از نیروهای معارض میانه‌رو! با هدف حصول اطمینان از حفظ وحدت سوریه و خروج نیروهای بیگانه و سازمان‌های تروریستی از این کشور»

پادشاه این کشور قرون وسطایی، که اکنون دیگر اکثر رسانه‌ها و شخصیت‌های برجسته دنیا به حمایت همه جانبه و آشکار آن از گروه‌های تروریستی و رواج تفکر افراطی و تکفیری در خاورمیانه اعتراف می‌کنند، مدعی شد که دولت سوریه باعث کشته شدن صدها هزار نفر شده‌اند و نه تروریست‌هایی که سر مردم بیگناه را گوش تا گوش می‌برند

به نوشته خبرگزاری فرانسه (afp) پادشاهی عربستان که از حامیان کلیدی گروه‌های معارض دولت سوریه می‌باشد؛ بارها بر کناره گیری اسد از قدرت تاکید کرده و چندی پیش نیز میزبان جلسه‌ای بی‌سابقه با چندصد مخالف سوری بوده است.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*