خانه » داعش » اخبار داعش » تجارت جنسی داعش با زنان ایزدی در ترکیه
loading...

تجارت جنسی داعش با زنان ایزدی در ترکیه

تجارت جنسی داعش با زنان ایزدی در ترکیه

تجارت جنسی داعش با زنان ایزدی در ترکیه

اخبار داعش :میتوان گفت گروه تروریستی تکفیری داعش در میان زنان بیشترین ظلم و جنایات ره به زنان ایزدی وارد کردند و خیلی از دختران و زنان ایزدی را مورد ظلم قرار داده و خیلی از آنان را به عنوان برده خرید و فروش کردند.

به گزارش میهن گرام :گزارش ها حاکیست تروریستهای تکفیری صهیونیستی داعش زنان آواره ایزدی و دختران کم سن و سال آنها را در شبکه های داخل ترکیه خرید و فروش می کنند.

به گزارش شبکه تلویزیونی پرس تی وی ، بیش از بیست هزار اقلیت کرد ایزدی از کوهستانهای سنجار عراق در سال دوهزار و چهارده به ترکیه فرار کردند. سازمانهای امدادرسان در ترکیه برای آوارگان ایزدی سرپناه، غذا و دیگر مایحتاج اولیه را فراهم کرده اند.

آوارگان ایزدی در ترکیه از قتل عامها، تجاوز به عنف، آدم ربایی و فروش زنان و دختران به دست تروریستهای داعش خبر می دهند. یک زن آواره ایزدی در کنفرانس بین المللی زنان در استانبول که امسال برگزار شد، به شدت از سازمان دهندگان این کنفرانس و جامعه بین المللی به علت سکوت درباره آزار و اذیت ایزدیها انتقاد کرد.

هدیه حسین آواره ایزدی گفت، داعش پنجاه درصد از ایزدیهای عراق را ربود و هیچ کسی در این خصوص احساس مسئولیت نمی کند. آنها مردان ما را کشتند و زنان و دختران ما را ربودند. آنها دختران ما را به عنوان هدیه به یکدیگر می دادند و آنها را به عنوان برده بردند.

دسامبر دوهزار و پانزده تلویزیون ای آر جی آلمان گزارش داد که داعش چگونه از قاضی آنتپ ترکیه دختران و زنان ربوده شده ایزدی را به قیمت پانزده هزار تا بیست و پنج هزار دلار برای بردگی جنسی ، خرید و فروش می کنند. البته خانواده ها می توانند از طریق یک واسطه به همین قیمت آزادی دختران و زنان خود را از دست داعشی ها بخرند.

بر اساس گزارش این شبکه ها بخشی از این تجارت از طریق واتس اپ و دیگر شبکه های اجتماعی انجام می شود. این گزارش تاکید می کند آنچه بسیار تعجب آور است این است که شبکه های داعش در ترکیه بدون هیچ مانعی و با اطلاع کامل مقامات ترکیه فعالیت می کنند. مدافعان حقوق بشر و گروههای مدافع حقوق زنان دولت ترکیه را به همدستی با داعش متهم می کنند و به همین علت از سازمانهای اطلاعاتی ترکیه شکایت کردند و خواستار توضیح وزیر کشور ترکیه درباره قانونی بودن این فعالیتها شدند. در همه این موارد مقامات ترکیه سکوت کرده و پاسخ نداده اند.

سلجوق ارز رئیس انجمن پزشکان ترکیه گفت، دولت ترکیه با همه اسلامگرایی خود باید این قضیه را خیلی جدی بگیرد و به سوالات پاسخ دهد. اگر دولت به سوالات مطرح شده پاسخ ندهد، این ذهنیت ایجاد می شود که دولت با داعش همکاری دارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*