خانه » داعش » اخبار داعش » داعش ده عضو خود را اعدام کرد
loading...

داعش ده عضو خود را اعدام کرد

داعش ده عضو خود را اعدام کرد

داعش ده عضو خود را اعدام کرد

اخبار داعش :در روزهای اخیر گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف در شکست خوردن و فرار به مناطق امن خود می باشند. این بار گروه تروریستی تکفیری داعش ده عضو خود را به خاطر فرار کردن آنها از میدان جنگ اعدام کردند.

به گزارش میهن گرام :داعش ده تن از عناصر خود را که در جبهه نبرد مقابل پیشمرگه های کُرد، میدان را رها کرده و پا به فرار گذاشته بودند، اعدام کرد.

این ۱۰ عضو فراری داعش، چهار توریست غربی و شش تروریست با ملیت سوری بودند که به جرم خیانت و ترک کردن پست خود و بدون اجازه فرمادنه هانشان، به اعدام محکوم شدند.

دستگاه قضایی داعش در شهر موصل، تصمیم به اعدام این ۱۰ تن در مقابل دیدگاه صدها تن از اعضای این گروه تروریستی گرفت تا از اقدامات مشابه جلوگیری کند.

اوایل ماه جاری، منابع کُرد در موصل از فرار تعدادی از عناصر داعش خبر دادند و علت این فرار را ترس آنان از کشته شدن توسط پیشمرگه های زن اعلام کردند.

به گفته این منابع کُرد، داعش بر این اعتقاد است که اگر به دست پیشمرگه های زن، کشته شوند، به بهشت نخواهند رفت.

پیشمرگه های کُرد، یک ارتش ۵۰ هزار نفری است که از این تعداد ۲۰ درصد آن را، زنان تشکیل می دهند که دوشادوش مردان به نبرد در مقابل داعش می پردازند.

این اولین بار نیست که داعش تعدادی از اعضاء و عناصر خود را جرم فرار از جبهه نبرد اعدام می کند. پیش از این نیز داعش در اقداماتی مشابه و به جرم خیانت و فرار از جبهه نبرد، تعدادی از افراد خود به اعدام محکوم کرد.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*