خانه » داعش » اخبار داعش » ورود بزرگ ترین رزم ناو روسیه در سواحل سوریه +عکس
loading...

ورود بزرگ ترین رزم ناو روسیه در سواحل سوریه +عکس

ورود بزرگ ترین رزم ناو روسیه در سواحل سوریه +عکس

ورود بزرگ ترین رزم ناو روسیه در سواحل سوریه +عکس

اخبار داعش :در روزهای اخیر دولت روسیه در حال بالا بردن توان نظامی خود در منطقه می باشد تا هم در مبارزه با داعش و سایر تروریستی با قدرت بیشتری عمل کند و احتمالا با هرگونه تهدیدی از کشورهای دیگر برخورد سختی کند.

به گزارش میهن گرام :بزرگ‌ترین رزم ناو روسیه با نام مسکووا (Moskva) در سواحل سوریه مستقر شد و به گشتزنی پرداخت.

این رزم ناو در سیزده کیلومتری سواحل سوریه مستقر شده است. این رزم ناو مجهز به شانزده سیستم موشکی ضد کشتی با برد پانصد کیلومتر است. هر موشک این سیستم می‌تواند به کلاهک معمولی و یا اتمی مسلح شود.

«الکساندر شوارتز» Alexander Shvarts فرمانده این رزم ناو گفت: با کمک این سیستم موشکی ما می‌توانیم ماموریت خود را به خوبی اجرا کنیم و پشتیبانی هوایی خوبی از پایگاه نظامی حمیمیم (Hmeimim) در سوریه که نیروی هوایی روسیه در آنجا مستقر است، داشته باشیم.

وی افزود: این سیستم موشکی همچنین می‌تواند اهداف پروازی که در بیست و پنج کیلومتری سطح زمین یا دریا پرواز کنند را هدف قرار دهد. برد هوایی آن به هفتاد کیلومتر می‌رسد.

شوارتز گفت: بر روی کشتی سامانه‌ای وجود دارد که می‌تواند با زیردریایی‌ها و کشتی‌های دشمن با هر وسیله‌ای که حمله کنند؛ مقابله کند.

وی در پایان گفت: این رزم ناو مجهز به شانزده سیستم موشکی ضد کشتی با برد پانصد کیلومتر است. هر موشک این سیستم می‌تواند به کلاهک معمولی و یا اتمی مسلح شود.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*