خانه » داعش » اخبار داعش » اعدام یک معلم به خاطر مخالفت با کتاب درسی داعش
loading...

اعدام یک معلم به خاطر مخالفت با کتاب درسی داعش

اعدام یک معلم به خاطر مخالفت با کتاب درسی داعش

اعدام یک معلم به خاطر مخالفت با کتاب درسی داعش

اخبار داعش :بعد از رونمایی از کتاب های درسی داعش مشخص شد که این گروه از کتاب های درسی هم برای تربیت داعشی گونه دانش آموزان استفاده می کند.یک معلم بعد از مخالفت به این شیوه به شکل دلخراشی اعدام شد تا جنایات داعش ادامه داشته باشد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از شبکه تلویزیونی العراقیه، داعش با اعدام «اشواق ابراهیم النعیمی،» دبیر زن دبیرستان «الزهور،» در مرکز موصل به علت نپذیرفتن تدریس دروس مورد نظر این گروه، جنایت دلخراش دیگری را رقم زد.

«غزوان الداودی،» عضو شورای استانداری موصل، گفت: تروریست های داعش کتب درسی ویژه تفکرات خود را منتشر کرده‌اند. آنها تلاش دارند خشونت و افراطی گری را در کودکان عراق نهادینه کنند.

وی افزود: خبرهایی که از موصل به ما می رسد مبنی بر این است که مردم اینگونه تفکر را نمی پذیرند و منتظرند تا دولت عراق، موصل را از کنترل تروریست‌ها خارج کند.

عناصر تروریستی داعش پیش از این نیز «سمیره صالح النعیمی،» فعال حقوق بشر و وکیل زن موصلی، را به علت اعتراض به تخریب آثار باستانی این شهر به شهادت رسانده بودند. او در صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی، از اقدامات گروه تروریستی داعش انتقاد کرده بود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*