خانه » داعش » اخبار داعش » فروش نفت داعش به واسطه قطری ها به ترکیه
loading...

فروش نفت داعش به واسطه قطری ها به ترکیه

فروش نفت داعش به واسطه قطری ها به ترکیه

فروش نفت داعش به واسطه قطری ها به ترکیه

اخبار داعش :بعد از اینکه روسیه اعلام کرد ترکیه در فروش نفت داعش دست دارد مسئولان این کشور این ادعا را رد کردند.حال اطلاعات جدیدی از همکاری داعش و ترکیه به دست آمده است.

به گزارش میهن گرام :منابعی از گروه تروریستی داعش در گفت‌وگو با روزنامه الاخبار لبنان اظهار داشتند: ترکیه برای فرماندهان داعش مکان پشتیبانی است و هرگونه اختلافی میان دو طرف به رابطه آنکارا و ما ضربه می‌زند و از این منظر رهبران داعش بر عدم تعرض به قبر سلیمان شاه تاکید دارند.

منابع مذکور تاکید کردند: نفت داعش به صورت مرتب و از طریق برخی واسطه‌ها به ترکیه فروخته می‌شود و اعضای قطری گروه (داعش) به دلیل اعتماد بالایی که ترکیه به آنها دارد، پرونده منابع مالی گروه (داعش) را برعهده دارند.

این منابع ادامه دادند، ترکیه نفت داعش را غنیمت جنگی خود می‌داند و برای خود سهمی در آن قائل است که این سهم براساس رابطه دو طرف کاسته و یا افزایش می‌یابد.

منابع یادشده ادامه دادند: هرگاه منافع مشترک میان داعش و رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه افزایش یابد، صادرات افزایش می‌یابد و هرگاه این رابطه ضعیف شود، ترکیه به ارتش آزاد سوریه، برخی گروه‌های وابسته به احرار الشام روی می‌آورد.

منابع مذکور تاکید کردند: ترکیه با کانال‌هایی که دارد میانجی و انتقال‌دهنده این ثروت نفتی از سوریه و عراق به کشورهای اروپای شرقی است.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*