خانه » داعش » اخبار داعش » به هلاکت رسیدن ۶ عضو رسانه ای داعش
loading...

به هلاکت رسیدن ۶ عضو رسانه ای داعش

به هلاکت رسیدن ۶ عضو رسانه ای داعش

به هلاکت رسیدن ۶ عضو رسانه ای داعش

اخبار داعش :اخباری مبنی بر هلاکت تعدادی از اعضا کادر رسانه ای داعش در سوریه منتشر شده است. این افراد معمولا در اعدام ها و جنایات داعش نقش تصویر برداری و … را به عهده داشته اند.

به گزارش میهن گرام :بخش اطلاع رسانی گروه تروریستی داعش هفته گذشته با از دست دادن ۶ تن از برجسته‌ترین کادر رسانه‌ای خود به دست نیروهای مشترک کرد و ارتش سوریه ضربه سنگینی را متحمل شد.

داعش این شش کادر رسانه‌ای را در حمله غافلگیرانه نیروهای مشترک عربی – کردی در استان حسکه در شمال سوریه که منطقه ارتباطی با موصل عراق به شمار می‌رود، از دست داد.

برغم اینکه داعش تاکنون به طور رسمی نام، نشان، مسئولیت و نقش رسانه‌ای آن‌ها را اعلام نکرده اما کاربران شبکه‌های اجتماعی نام این شش کادر و تصاویر و القاب سازمانی آن‌ها را مشخص و منتشر کردند.

برخی از این کادرهای رسانه‌ای در تصویربرداری «سر بریدن» یا «قطع دست» یا رجم و غیر توسط داعش شرکت کرده بودند.

«ابوقسوره عراقی» یکی از این افراد است که طرفداران داعش در توئیت‌های خود با تسلیت مرگش خطاب به او نوشتند: تو یک مجاهد رسانه‌ای بوده‌ای!. از عکس ابوقسوره مشخص است که سن او از ۲۰ سال نمی‌گذارد.

از دیگر افراد رسانه‌ای کشته شده «حسین عواد الانصاری» عراقی الاصل که هواداران داعش در تویی‌تر او را «مداد الجهاد» (امداد رسان جهاد) لقب دادند. و سومی شخص برجسته در میان این افراد «ابوجعفر الاعلامی» نام دارد که معلوم نیست از کدام کشور است اما او نیز از شخصیت‌های برجسته در بخش «میدیا» تشکیلات داعش بود.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*