خانه » داعش » اخبار داعش » حذف کانال های داعش از تلگرام
loading...

حذف کانال های داعش از تلگرام

حذف کانال های داعش از تلگرام

حذف کانال های داعش از تلگرام

اخبار داعش :همانطور که می دانید داعش با استفاده از شبکه های اجتماعی همچون تلگرام سعی در جذب نیرو و فریب دادن افراد مختلف در سرتاسر جهان دارد که این بار به نظر می رسد حذف کانال های مرتبط با داعش در دستور کار تلگرام قرار گرفته است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از بیزینس اینسایدر، گروه تروریستی داعش از اپلیکیشن محبوب تلگرام برای تبلیغات خود استفاده می‌کند و با این قابلیت جدید حذف داعش از این شبکه آسان تر خواهد شد.

کانالهای تلگرام اکنون در پروفایل خود به دکمه “ریپورت”(گزارش) مجهز شده اند که به کاربران اجازه میدهد کانالهای نامناسب را به تلگرام گزارش دهند. زمانیکه شما روی این دکمه کلیک کنید، صفحه ای ظاهر میشود که از کاربر می‌پرسد دلیل این گزارش را که شامل مواردی همچون اسپم، خشونت، پونوگرافی یا موارد دیگر هستند، ارائه دهد.

گروه تروریستی داعش از کانالهای تلگرام برای انتشار تبلیغات خود شامل تصاویر، پیامهای صوتی، ویدئویی و بیانیه های رسمی استفاده می‌کند. این کانالها به کاربران امکان میدهد پیامهایی را به تعداد نامحدودی از افراد ارسال کنند. تلگرام شباهت زیادی به واتس اپ دارد ولی به خاطر سطح بالای امنیت و داشتن کانال معروف است.

تلگرام پیشتر تمایلی به متوقف کردن فعالیت کانالهای داعش نشان نمی‌داد ولی به نظر میرسد نظر این شرکت در حال تغییر است. دکمه جدید “ریپورت” امکان گزارش کانالهایی را که برخلاف سیاست های تلگرام هستند برای کاربران راحت می‌کند.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*