خانه » داعش » اخبار داعش » تلاش برخی ها برای انتقال داعش از موصل به سوریه
loading...

تلاش برخی ها برای انتقال داعش از موصل به سوریه

تلاش برخی ها برای انتقال داعش از موصل به سوریه

تلاش برخی ها برای انتقال داعش از موصل به سوریه

اخبار داعش :شکست های پی در پی داعش در عراق و عقب نشینی این گروه تروریستی باعث به خطر افتادن داعش شده است. اکنون خبرهایی از تلاش برخی ها برای انتقال داعش از موصل به سوریه منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از العالم : فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: پس از آغاز عملیات نظامی ارتش و نیروهای مردمی عراق برای آزاد سازی شهر موصل از تروریست های داعش و فرار عناصر تروریستی این گروه از میدان جنگ، توطئه پلید حامیان تروریسم بین الملل و در صدر آنها امریکا و عربستان برای یافتن مسیرها و گذرگاههای امن جهت انتقال تروریست های فراری داعش از موصل به داخل خاک سوریه آشکار شده است.

فرماندهی کل نیروهای مسلح سوریه در بیانیه خود افزود: حامیان تروریسم تلاش می کنند با فراری دادن عناصر داعش از موصل به شرق سوریه، آنها را همچنان حفظ و از یک طرف از آنها دفاع نمایند و از سوی دیگر به تقویت وجود تروریست ها در سوریه کمک کنند تا بدین وسیله وضعیت میدانی جدیدی را بر منطقه شرق سوریه به طرف دیر الزور، الرقه و تدمر تحمیل نمایند.

فرماندهی کل نیروهای مسلح سوریه در ادامه تأکید کرد عملیات آزاد سازی موصل و سایر مناطق کشور عراق از لوث تروریست ها را متعلق به خود می داند و بر این باور است هر گونه تلاش برای عبور از مرزهای سوریه به منزله نقض حاکمیت کشور است و هر کس که مرتکب چنین اقدامی شود “تروریست” است و با کلیه توان و ابزارهای موجود با وی تعامل خواهد شد.

یادآور می شود عملیات آزادسازی شهر موصل از بامداد روز دوشنبه توسط ارتش و نیروهای مردمی عراق، عشایر منطقه و پیشمرگ های کردستان عراق آغاز شد و نیروهای عراقی تاکنون توانسته اند با پیشروی به سوی شهر، چندین روستا را از لوث تروریست های داعش پاکسازی نمایند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*