خانه » داعش » اخبار داعش » تلاش داعش برای بد نام کردن الحشد الشعبی
loading...

تلاش داعش برای بد نام کردن الحشد الشعبی

تلاش داعش برای بد نام کردن الحشد الشعبی

تلاش داعش برای بد نام کردن الحشد الشعبی

اخبار داعش :نیروهای الحشد الشعبی در مبارزه با داعش حضور فعالی دارند و توانسته اند به این گروه تروریستی ضربه های سنگینی بزنند. اکنون خبرهایی از تلاش داعش برای بد نام کردن الحشد الشعبی منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از العالم : همزمان با آغاز عملیات آزادسازی موصل، سخنگوی امنیتی الحشد الشعبی به اهالی این شهر درباره یک نقشه خطرناک هشدار داد.

“یوسف الکلابی” در بیانیه‌ای به اهالی موصل هشدار داد که عناصر داعش قصد دارند با پوشیدن لباس نیروهای الحشد الشعبی به شهروندان حمله کنند.

الکلابی خاطرنشان کرد: توطئه‌ای بسیار بزرگ برای تفرقه افکنی بین مردم عراق درجریان نبرد آزادسازی موصل، طرح ریزی شده است، و رسانه‌های عربی و غربی درست مانند نبرد آزادسازی فلوجه و مناطق دیگر از دست داعش، ریختن نفت روی آتش را آغاز کرده اند.

سخنگوی امنیتی الحشد الشعبی گفت: برخی گروه‌های موجود در موصل لباسهایی ر ا شبیه لباس نیروهای الحشد الشعبی و نیروهای امنیتی وارد این شهر کرده‌اند، تا علیه اهالی موصل و شهروندان بی‌گناه دست به عملیات بزدلانه بزنند و نیروهای الحشد الشعبی و امنیتی را متهم کنند.

الکلابی از اهالی موصل خواست با نیروهای امنیتی جهت شناسایی اینگونه موارد همکاری کنند تا با رسوا کردن عاملان آن، از چنین اقداماتی جلوگیری شود.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*