خانه » داعش » اخبار داعش » سنگسار بی رحمانه دو مرد توسط داعش +عکس (+۱۸)
loading...

سنگسار بی رحمانه دو مرد توسط داعش +عکس (+۱۸)

سنگسار بی رحمانه دو مرد توسط داعش +عکس

سنگسار بی رحمانه دو مرد توسط داعش +عکس

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش دست به جنایت هولناکی زد و این بار دو مرد را به شکل بسیار بی رحمانه ای سنگسار کردند. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به این جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام :عناصر گروه تکفیری داعش در یکی از جدیدترین جنایات خود در شهر مرزی البوکمال واقع در استان دیرالزوردو مرد را پس از محاکمه به اتهام زنا به سنگسار محکوم و به فجیع‌ترین شکل ممکن به قتل رساندند.

در این جنایت که به زعم داعش اجرای حدود الهی است دو مرد با دست‌ها و چشمانی بسته به میان جمعیت زیاد آورده شده و بر خلاف تمامی معیارهای اسلامی در اثبات جرم، بدون شهادت شهود و نظر قاضی عادل، به سنگسار محکوم گردیدند.

پس از قرائت حکم تروریست‌های بی‌رحم داعش در مقابل دیدگان دهها نفر از مردم البوکمال که بخش زیادی از آنان را کودکان تشکیل می‌دهند با سنگ‌هایی به اندازه تکه آجر به جان این دو مرد افتاده و سنگسارشان کردند.

تظاهر به اجرای حدود الهی، به ویژه حد زنا از سوی داعش در حالی اتفاق می‌افتد که پس از پاکسازی سنگرهای داعش در مناطق مختلف، ده‌ها نمونه از جدولهای زمان‌بندی و برنامه شرم‌آور جهاد نکاح سران داعش با زنان و دختران فریب خورده و اسیر دست تروریست‌ها، منتشر شده و به خوبی نشان می‌دهد که آنها با این اقدامات وحشیانه، جز تمسخر احکام الهی و زیر سؤال بردن قوانین و آموزه های اسلامی، هدفی ندارند.

*افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که ناراحتی قلبی دارند از دیدن تصاویر خودداری کنند.

سنگسار داعش

جنایت بی رحمانه دیگر از گروه تروریستی تکفیری داعش

سنگسار مرد

جنایت بی رحمانه دیگر از گروه تروریستی تکفیری داعش

سنگسار

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*