خانه » داعش » اخبار داعش » داعش و النصره در لبنان به جان هم افتادند
loading...

داعش و النصره در لبنان به جان هم افتادند

داعش و النصره در لبنان به جان هم افتادند

داعش و النصره در لبنان به جان هم افتادند

اخبار داعش :بار دیگر گروه تروریستی داعش و گروه تروریستی النصره به جان هم افتادند. عناصر داعش و النصره بارها در طول سال های اخیر با هم درگیر شده اند و این بار در لبنان به جان هم افتادند.

به گزارش میهن گرام :رسانه های کشور لبنان از وقوع درگیری بین تروریست های داعشی و عناصر گروه تکفیری جبهه النصره در این کشور خبر دادند.

عناصر این دو گروه تکفیری در منطقه “جرود عرسال” در منطقه بقاع شمالی با یکدیگر درگیر شدند و در نهایت عناصر جبهه النصره توانستند برخی از پایگاه های داعش در این منطقه را به تصرف خود دربیاورند.

در درگیری داعش و جبهه النصره در لبنان، تعداد زیادی از عناصر این دو گروه تکفیری کشته و مجروح شدند، آمار دقیق تلفات این گروه های تکفیری در این درگیری تاکنون اعلام نشده است.

ارتش لبنان هم با توپخانه اماکن حضور تروریست های تکفیری در منطقه جرود عرسال را هدف قرار داد، در این حمله ارتش لبنان تعدادی از تروریست های تکفیری به هلاکت رسیدند.

تروریست های تکفیری طی سال های اخیر در مناطق کوهستانی مرزی بین لبنان و سوریه حضور پیدا کردند، ارتش های سوریه و لبنان هم به صورت مستمر اماکن حضور این تروریست ها را در مناطق مرزی هدف قرار می دهند.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*