خانه » داعش » اخبار داعش » اعدام زن عراقی مقابل فرزندانش توسط داعش
loading...

اعدام زن عراقی مقابل فرزندانش توسط داعش

اعدام زن عراقی مقابل فرزندانش توسط داعش

اعدام زن عراقی مقابل فرزندانش توسط داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش دست به جنایت وحشیانه دیگری زد و این بار داعش زن عراقی را مقابل فرزندانش اعدام کرد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به این جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :یک مادر عراقی که به همراه فرزند خود سعی در فرار از مناطق تحت اشغال گروه تروریستی تکفیری داعش را داشت، توسط عناصر این گروه تروریستی دستگیر و در مقابل چشم فرزندش اعدام شد.

این بانوی عراقی سعی داشت از روستای “ابوفهد” در شمال تکریت که اخیرا به اشغال داعش در آمده است، بگریزد و خود را به مناطق تحت کنترل نیروهای عراقی برساند، که پیش از موفق شدن به انجام این کار، دستگیر شد.

عناصر تروریستی پس از دستگیری این بانوی عراقی وی را در ملاءعام و در حالیکه فرزندش را مجبور به مشاهده صحنه دردناک اعدام مادرش کرده بودند، با شلیک مستقیم گلوله به سر این بانوی عراقی او را به شهادت رساندند.

این خبر هولناک را روز گذشته روزنامه عراقی “المدی” منتشر نمود و به نقل از منابع تروریست ها، جرم این مادر عراقی، فرار از مناطق خلافت به اصطلاح اسلامی و همکاری با نیروهای امنیتی و حشد شعبی عراق عنوان شد.

گروه تروریستی تکفیری داعش به اعدام های علنی و خشن خود معروف است و گاهی نیز از این اعدام ها فیلم تهیه کرده و در فضای مجازی منتشر می کند.

چندی پیش نیز یک ویدئوی تبلیغاتی از داعش منتشر شد که در آن، چندین کودک آموزش دیده توسط تروریست ها نشان داده شدند که اقدام به اعدام چندین زندانی دربند این گروه تروریستی نمودند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*