خانه » داعش » اخبار داعش » شلاق زدن هفت زن سوری به وسیله داعش
loading...

شلاق زدن هفت زن سوری به وسیله داعش

شلاق زدن هفت زن سوری به وسیله داعش

شلاق زدن هفت زن سوری به وسیله داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش دست به جنایت دیگری علیه زنان سوری زد و این بار داعش هفت زن سوری را شلاق زد. داعش بیشتر برای ترساندن مردم دست به این جنایات می زند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :فعالان رسانه ای و حقوق بشر سوری روز پنجشنبه از دستگیری هفت زن سوری در استان رقه به دست عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش خبر دادند.

این گروه تروریستی اتهام این هفت شهروند سوری را جاسوسی برای ائتلاف غربی به رهبری آمریکا و فاش سازی اطلاعات محرمانه دولت به اصطلاح اسلامی داعش عنوان کردند و آنان را محکوم به تحمل ضربات شلاق در ملاعام نمود.

«ایمان العیساوی» یکی از فعالان رسانه ای در استان رقه در تشریح این رخداد گفتند: روز پنجشنبه پلیس حسبه داعش به تعدادی از منازل در یکی از مناطق شهر رقه یورش برد و ۱۰ نفر را دستگیر کرد که در میان افراد دستگیر شده، هفت زن سوری نیز حضور داشتند و داعش این زنان را در میدان اصلی شهر رقه حاضر کرد و پس از آنکه دادگاه داعش آنان را متهم به همکاری با ائتلاف غربی به رهبری آمریکا کرد، آنان را در ملاعام و در مقابل چشمان صدها تن از شهروندان سوری شهر رقه شلاق زدند.

در بیانیه ای که توسط دادگاه داعش در مورد زنان دستگیر شده صادر و قرائت شد، این شهروندان سوری به فاش سازی اسرار امنیتی داعش در مورد تحرکات این گروه تروریستی و همکاری با ائتلاف غربی متهم شدند.

در هفته های اخیر که حلقه محاصره شهر رقه هر روز تنگ تر می شود، عناصر این گروه تروریستی دهها تن از شهروندان سوری ساکن این شهر را به بهانه های مختلف از جمله جاسوسی برای دولت، ائتلاف غربی و یا پیشمرگه های کُرد متهم و به اشکال عجیبی شکنجه و یا اعدام می کنند.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*