خانه » داعش » اخبار داعش » شورش علیه داعش به خاطر ذبح در کشتارگاه دیرالزور
loading...

شورش علیه داعش به خاطر ذبح در کشتارگاه دیرالزور

شورش علیه داعش به خاطر ذبح در کشتارگاه دیرالزور

شورش علیه داعش به خاطر ذبح در کشتارگاه دیرالزور

اخبار داعش :جنایت هولناک و وحشیانه داعش در دیرالزور باعث خشم مردم و شورش آنها شده است. داعش که در روزهای شکست های زیادی را خورده است سعی در ترساندن مردم دارد.

به گزارش میهن گرام :اهالی روستایی التبنی در دیرالزور سوریه، که داعش در روز عید قربان ۱۵ تن از جوانان آن را سلاخی کرده بود، دست به شورش علیه این گروه تروریستی زده و یکی از عاملان این جنایت فجیع را به هلاکت رساندند.

یکشنبه گذشته، بخش رسانه‌ای داعش تصاویری از اعدام ۱۵ تن از قربانیان این گروه منتشر کرده است. در این تصاویر جلادان داعش ۱۵ نفر از جوانان روستای التبنی را پس از انتقال به کشتارگاه دام شهر دیرالزور در شرق سوریه با چاقو سر بریدند.

طبق این گزارش، درگیری‌هایی میان عشیره البو سرایا سوریه، که بخش زیادی از قربانیان وابسته به این گروه هستند و عناصر داعش به‌وقوع پیوست.

در این درگیری‌ها، ۱۷ نفر از عناصر تکفیری داعش ازجمله «عمار الحسینی» یکی از تروریست‌های داعشی که در جنایت اخیر مشارکت داشت، در این درگیری‌ها به هلاکت رسیدند.

یکی از اهالی ریف غربی دیر الزور می‌گوید که این درگیری‌ها میان عناصر داعش و عشیره البو سرایا در روستای التبنی و در منطقه البوکمال در مجاور مرزهای عراق، صورت گرفت.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*