خانه » داعش » اخبار داعش » توطئه داعش برای روز عاشورا در لبنان خنثی شد
loading...

توطئه داعش برای روز عاشورا در لبنان خنثی شد

توطئه داعش برای روز عاشورا در لبنان خنثی شد

توطئه داعش برای روز عاشورا در لبنان خنثی شد

اخبار داعش :کم کم با نزدیک شدن به عاشورا حسینی، داعش هم آماده انجام حملات تروریستی می شود که مطمئنن با افزایش ندابیر امنیتی حملات داعش نیز خنثی خواهد شد تا به عذاداران حسینی آسیبی نرسد.این بار داعش البته قصد داشته در لبنان روز عاشورا عملیات تروریستی انجام دهد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از سایت النشره: نیروهای امنیت ملی لبنان مسئول شرعی داعش در اردوگاه عین الحلوه را که قصد داشت اردوگاه‌های فلسطینی را در لبنان متشنج کند، بازداشت کردند.

نیروهای امنیتی لبنان اعلام کردند که فرد بازداشت شده به نام (ز،ک) اقرار کرده است که وارد سوریه شده و با رهبران داعش در رقه با هدف هماهنگ‌سازی عملیات امنیتی در داخل لبنان دیدار داشته است.

براساس اعترافات این فرد، آنها اتاق عملیات یکپارچه در اردوگاه عین الحلوه تشکیل دادند که هدف آن ربط دادن تروریست‌های داعش به یکدیگر بوده که در داخل اردوگاه‌های فلسطینی در لبنان پراکنده هستند.

در این اعترافات آمده است که آنها قصد داشتند، مراکز ایست بازرسی ارتش لبنان را هدف قرار دهند و عاملان انتحاری را برای این هدف آماده کنند.

همچنین این فرد گفته است که آنها قصد داشتند عملیات ترور شخصیت‌های لبنانی و فلسطینی را طرح ریزی کنند و خودروها را برای انفجار در مناطق ضاحیه جنوبی به خصوص در روز عاشورا بمب‌گذاری کنند تا در آنجا فتنه به پا کنند و شیعیان و سنی‌ها را به جان هم بیندازند.

همچنان عملیات ارتش برای تعقیب بقیه اعضای این گروه، تحریک کنندگان و عاملان دیگر ادامه دارد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*