خانه » داعش » اخبار داعش » قصاص و دیه سزای خطا در فوتبال به روش داعش
loading...

قصاص و دیه سزای خطا در فوتبال به روش داعش

قصاص و دیه سزای خطا در فوتبال به روش داعش

قصاص و دیه سزای خطا در فوتبال به روش داعش

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش قوانین عجیب و مختلفی دارد که برخی از آنها بسیار سخت گیرانه می باشد.این بار داعش قوانین عجیبی را برای فوتبال ایجاد کرده است.

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی داعش ضمن لغو مقررات داوری مربوط به فیفا در مسابقات فوتبال مناطق تحت اشغال خود در سوریه اعلام کرد که بازیکنان مصدوم حق درخواست دیه و یا قصاص دارند.

مرکز دیده بان حقوق بشر سوریه وابسته به معارضان دولت سوریه که مقر آن درلندن است، اعلام کرد دادگاه وابسته به گروه تروریستی داعش، اجرای قوانین داوری فدراسیون جهانی فوتبال را منع کرده و مقررات مورد نظر خود را در این زمینه جایگزین کرده است.

این گروه اعلام کرد که بازیکنان مصدوم در مسابقه فوتبال، می توانند ازرقیبان خود درخواست دیه و غرامت کنند یا از آنان انتقام گیرند.

به گفته یک بازیکن فوتبال، دوستداران این ورزش در شهرهایی مانند دیرالزورسوریه که تحت اشغال داعش است، می خواهند فوتبال بازی کنند، بدون اینکه به قوانین فیفا پایبند باشند، چون اگر قوانین افراطی داعش را اجرا نکنند، برای همیشه از بازی فوتبال منع خواهند شد.

گروه تروریستی داعش پیش از این نیز، کارهایی از جمله سیگار کشیدن، استفاده از دیش های ماهواره، رقص و تماشای شبکه های خارجی و استفاده از کابل های ویژه اتصال به اینترنت را در مناطق تحت اشغال خود منع کرده بود. افرادی که با قوانین داعش مخالفت کنند، با مجازات هایی مانند شلاق، تیراندازی و سوزاندن و کشته شدن محکوم می شوند.

ناگفته نماند ذیاب بن سعد آل حمدان الغامدی سال ها قبل کتابی نوشت پیرامون حقیقت فوتبال که در آن فوتبال را حرام اعلام کرد اما شروطی را برای حلیت آن معرفی کرد که شاید مطالعه و مشاهده این فتوا برای شما مخاطب گرامی هم جذاب باشد.

داعش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*