خانه » داعش » اخبار داعش » هلاکت سخنگو و مغز متفکر داعش + عکس جسدش
loading...

هلاکت سخنگو و مغز متفکر داعش + عکس جسدش

هلاکت سخنگو و مغز متفکر داعش + عکس جسدش

هلاکت سخنگو و مغز متفکر داعش + عکس جسدش

اخبار داعش :در ادامه هلاکت اعضا داعش این بار سخنگو و مغز متفکر داعش که از افراد مهم این گروه بود به هلاکت رسید. در ماه های اخیر تعداد زیادی از اعضا داعش به هلاکت رسیده اند.

به گزارش میهن گرام :رسانه گروه تروریستی داعش از هلاکت سخنگوی این گروه و مغز متفکر بسیاری از عملیات تروریستی خبر داد.

“خبرگزاری اعماق” با انتشار بیانیه ای از کشته شدن «یاسر خلف حسین نزال الراوی» معروف به «ابومحمد العدنانی» در درگیری های شهر حلب سوریه را اعلام کرد.

تاکنون هیچ مقام رسمی کشته شدن العدنانی را تایید نکرده است اما، کارشناسان مسایل تروریسم، بیانیه اعماق را موجه و معتبر دانستند.

یک ماه پیش نیز یک منبع امنیتی در موصل از هلاکت عدنانی خبر داده و گفته بود: در حمله هوایی ارتش عراق به ورزشگاه دانشگاه موصل که داعش در حال برگزاری یک مانور نظامی در آن بود، سخنگوی داعش و تعدادی دیگر از تروریستهای حاضر در این ورزشگاه به هلاکت رسیدند.

ابو محمد العدنانی در سال ۱۹۷۷ در شهرک “بنش” در استان ادلب سوریه یا شهرستان “الحدیثه” در استان الانبار عراق به دنیا آمده است. نام اصلی وی  است، اما به اسامی مختلفی همچون «طه صبحی فلاحه»، «جابر طه فلاح»، «ابوالخطاب»، «ابومحمد العدنانی» و «ابوصادق الراوی» نیز نامیده می شود.

وی که از برجسته ترین رهبران داعش و از افراد نزدیک به «ابوبکر البغدادی» بود طی سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ با نام جعلی در عراق زندانی بود.

وزارت خارجه آمریکا ماه می ۲۰۱۵ از جایزه ای به مبلغ پنج میلیون دلار به کسی که اطلاعاتی را برای دستگیری العدنانی ارائه کند خبر داده بود.

جسد سخنگو داعش

داعش

یک نظر

  1. منتظران المهدی‌عج

    حداقل مغز سرش را در میاوردین این جوری باحال تر بود و دست پایش را میکندین و چشم هایش را میداشتی رو لب های کثیفش

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*