خانه » داعش » اخبار داعش » شوکه شدن پدر جلاد خردسال انگلیسی داعش
loading...

شوکه شدن پدر جلاد خردسال انگلیسی داعش

شوکه شدن پدر جلاد خردسال انگلیسی داعش

شوکه شدن پدر جلاد خردسال انگلیسی داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش در تلاش برای تربیت کودکان به روش خود می باشد و حتی در برخی از جنایات و اعدام های خود از این کودکان استفاده میکند.

به گزارش میهن گرام :دری انگلیسی که فرزند خردسالش در عملیات اعدام اسرای کُرد شرکت داشت، از دیدن وی در این عملیات شوکه شد.

به گزارش اویس به نقل از شبکه العالم، این پدر انگلیسی که نخواست نامش فاش شود، گفت که از سه سال پیش پسرش را ندیده است.

نشریه انگلیسی دیلی میل از قول وی نوشت: فرزندم توسط مادرش “سالی جونز” که “بانوی تروریسم” لقب گرفته، به پایگاه داعش منتقل؛ و شست و شوی مغزی شده است.

این کودک که پدرش او را “جوجو” می نامد، در یک ویدیو با لباس نظامی به همراه چهار کودک دیگر دیده شد، در حالی که اسرایی از عناصر مبارز کُرد در مقابل آنها قرار داشتند و به ضرب گلوله این کودکان از پا در آمدند.

پدر جوجو در ادامه می گوید: “او بچه بسیار خوبی بود، یک بچه معمولی که دنبال کردن حشرات و رفتن به پارک را دوست داشت؛ نباید می گذاشتم مادرش او را با خود ببرد، اما کار بسیار سختی بود”.

یکی از دوستان پدر این کودک داعشی هم گفت: “جوجو بچه مهربان، محبوب و محتاطی بود. من واقعا از دست “سالی” عصبانی ام؛ با این بچه بی گناه چه کرده که نمی تواند خوب و بد را از هم تشخیص دهد”؟

سالی جونز، مادر کودک داعشی قبلا خواننده رپ در انگلیس بود که چند سال قبل از پدر جوجو جدا شد و با یک شهروند انگلیسی پاکستانی تبار به نام “جنید حسین” ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۳ به داعش پیوست.

جنید حسین در ارتش سایبری داعش در رقه فعالیت می کرد و به چندین عملیات نفوذ بزرگ دست زد؛ وی در سال ۲۰۱۲ نیز صفحه شخصی “تونی بلر” نخست وزیر اسبق انگلیس را هک کرد و به جرم این کار ۶ ماه به زندان افتاد.

سالی از طریق شبکه های اجتماعی با حسین آشنا شد و در سال ۲۰۱۳ به همراه پسر کوچکش در رقه به او پیوست و بعد از طریق حساب توییتر خود، ملحق شدنش به گروه تروریستی داعش را اعلام کرد تا یکی از تروریست هایی شود که به دلیل تهدید به اجرای حملات تروریستی، به شدت تحت تعقیب قرار دارند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*