خانه » داعش » اخبار داعش » پیشروی‌ ارتش و مقاومت به مرکز زبدانی
loading...

پیشروی‌ ارتش و مقاومت به مرکز زبدانی

پیشروی‌ ارتش و مقاومت به مرکز زبدانی

اخبار داعش

داعش : به گزارش میهن گرام ارتش دولت سوریه با کمک مقاومت حزب الله لبنان به پیشروی خود به مرکز شهر الزبدانی ادامه می دهد که در این راه به موفقیت های خوبی نیز دست یافته اند که در ادامه آن هارا میخوانیم.

عملیات نظامی نیروهای ارتش سوریه و مقاومت حزب الله لبنان در شهرک الزبدانی، واقع در منطقه «القلمون» از توابع استان ریف دمشق با تحکیم مواضع این نیروها در مناطقی که روز گذشته یک شنبه آزاد کرده بودند، ادامه یافت.

این درحالی است که براساس جدیدترین گزارش‌های رسیده از الزبدانی طی درگیری‌های روز گذشته علاوه بر کشته و زخمی شدن ده‌ها تروریست تکفیری وابسته به گروه‌های “النصره” و “احرار شام” چندین سرکرده میدانی این دو گروه از جمله “ابوعلی شدید”، از فرماندهان میدانی احرار شام نیز مشاهده می‌شوند.

از طرف دیگر، نیروهای ارتش سوریه هنگام گشت زنی در اطراف میدان «الکورنیش» در الزبدانی، یک کارگاه ساخت بمب و موشک دست‌ساز را کشف و ضبط کردند که در آن انواع مواد منفجره وجود داشت.

طی عملیات روز گذشته ارتش سوریه و مقاومت حزب الله در شهرک الزبدانی، این نیروها توانستند، کوی الکبری را آزاد و بر نقاطی در کوی النابوع  تسلط پیدا کنند و به پیشروی خود به سمت مرکز شهر از محورهای مختلف از جمله محور شرقی و غربی ادامه دهند.

در حال حاضر درگیری‌های شدیدی در کوی الزاهره در محور غربی الزبدانی جریان دارد و یگان توپخانه ارتش سوریه مواضع گروه‌های مسلح را به شدت گلوله باران می‌کنند.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*